kok at home

20 jaar kokathome 

In 2026 vieren we een bijzonder jubileum: kok at home Steven bestaat 20 jaar!


Wat begon als een droom van een 24-jarige jonge kok in 2006, is inmiddels uitgegroeid tot een succesvolle onderneming vol culinaire hoogtepunten en onvergetelijke ervaringen.


Met liefde voor koken en oog voor detail, brengt Steven de fijnste gerechten rechtstreeks naar jouw eetkamer. Of je nu een intiem diner, een groot feest of een speciale gelegenheid plant, wij zorgen voor een unieke en persoonlijke culinaire beleving.

Dank aan al onze klanten voor hun vertrouwen en steun in de afgelopen twee decennia. We kijken ernaar uit om samen nog veel meer smakelijke herinneringen te creëren!

Als blijk van waardering geef ik mijn vaste klanten van de voorbije 20 jaar, 10% korting op een menu in 2026, plus een fles champagne om het te vieren.

*Enkel geldig in 2026 voor diners aan huis en 1x de korting+ fles champagne per klant.

*Vaste klanten van de taka-away krijgen 1x een fles champagne + gratis hapje.

Nieuwe of andere klanten krijgen een extra hapje gratis en nog een extra korting in 2027! 


foto kokathome 20 jaar